Bästa simmare

aw0002@hotmail.se #1

Axel Witt

Ålder: 17 år Eskilstuna Simklubb 520 poäng
draft@live.se #2

Adam Fröjdfeldt

Ålder: 17 år Eskilstuna Simklubb 375 poäng
sam.thai@live.se #3

Sam Thai

Ålder: 17 år Eskilstuna Simklubb 340 poäng
4
lasse@championscrew.se

Lars Frölander

Ålder: 42 år Linköpings allmänna simsällskap 310 poäng
5
andreas_taflin@hotmail.com

Andreas Taflin

Ålder: 43 år Simklubben Neptun 270 poäng
6
jonathan.douib@gmail.com

jonathan douib

Ålder: 16 år Sala SS 260 poäng
7
surf_pontus@hotmail.com

Pontus Palmqvist

Ålder: 25 år Linköpings allmänna simsällskap 255 poäng
8
simgustaf@gmail.com

Gustaf Walldén

Ålder: 13 år Simklubben Ena 230 poäng
9
stefan.nystrand@sparvagensim.se

Stefan Nystrand

Ålder: 35 år Spårvägens simförening 225 poäng
10
isak.a.brundin@gmail.com

Isak Brundin

Ålder: 16 år Sala SS 215 poäng
11
martin@email.com

Martin Martinez

Ålder: 24 år Borlänge simsällskap 210 poäng
12
salat.a@outlook.com

Edvin Axelsson

Ålder: 13 år Grums SS 200 poäng
13
emil.axel@hotmail.se

Emil Axelsson

Ålder: 13 år Grums SS 180 poäng
14
naevid.k@gmail.com

Naevid Kiasat

Ålder: 16 år Linköpings allmänna simsällskap 175 poäng
15
thomas.lisbeth@telia.com

Sixten Almén

Ålder: 17 år Linköpings allmänna simsällskap 170 poäng
16
marcus.kj.johnsson@hotmail.se

Marcus Johnsson

Ålder: 15 år Sala SS 150 poäng
17
geddis.ns@gmail.com

Alex Storbacka

Ålder: 11 år Borlänge simsällskap 150 poäng
18
rasmus.bjornsson@gmail.com

Rasmus Hedman Björn...

Ålder: 16 år Åkersberga SS 140 poäng
19
saile324@gmail.com

Elias Axelsson

Ålder: 15 år Linköpings allmänna simsällskap 135 poäng
20
simmarerik@gmail.com

Erik Brandt

Ålder: 18 år Södertälje Simsällskap 130 poäng
21
slide0306@gmail.com

Garri Svensson

Ålder: 17 år Ljungby Simsällskap 130 poäng
22
sussiejo1@hotmail.se

William Lernå

Ålder: 14 år Väsby Simsällskap 120 poäng
23
noah.svensson11@gmail.com

Noah Svensson

Ålder: 18 år Värnamos SS 115 poäng
24
simon.tufvesson@hotmail.com

Simon Tufvesson

Ålder: 17 år Ystads SS 115 poäng
25
ludde.viggo@gmail.com

Ludwig Hareskog

Ålder: 18 år Södertälje Simsällskap 110 poäng
26
martin.melinder@hotmail.com

Martin Melinder

Ålder: 16 år Väsby Simsällskap 110 poäng
27
theodor441@gmail.com

Theodor Sköld

Ålder: 16 år Väsby Simsällskap 110 poäng
28
martin.kjos@hotmail.com

Martin Kjos

Ålder: 27 år Linköpings allmänna simsällskap 105 poäng
29
jonathan.kling@hotmail.com

Jonathan Kling

Ålder: 23 år Örebro Simallians 105 poäng
30
a.andersson9326@gmail.com

Anton Andersson

Ålder: 24 år Linköpings allmänna simsällskap 105 poäng
31
gustaf.persson01@gmail.com

Gustaf Persson

Ålder: 16 år Ystads SS 100 poäng
32
ottosson.erik@hotmail.se

Erik Ottosson

Ålder: 17 år Spårvägens simförening 100 poäng
33
nicklastack@hotmail.com

Nicklas Täck

Ålder: 43 år Simklubben S77 Stenungsund 95 poäng
34
maximal@hotmail.se

Max Persson

Ålder: 16 år Ystads SS 90 poäng
35
felixhanssonswim@gmail.com

Felix Hansson

Ålder: 17 år Ystads SS 90 poäng
36
nborin1989@gmail.com

Niklas Borin

Ålder: 27 år Turebergs Simklubb 85 poäng
37
arvid2001@live.se

Arvid Heikinniemi

Ålder: 16 år Eskilstuna Simklubb 80 poäng
38
emilkernen12@gmail.com

Emil Kernen

Ålder: 14 år Katrineholms SS 80 poäng
39
bjorn.seeliger@hotmail.se

Björn Seeliger

Ålder: 17 år Södertälje Simsällskap 75 poäng
40
sampakampa@gmail.com

Samuel Törnqvist

Ålder: 19 år Väsby Simsällskap 75 poäng
41
torleander@hotmail.com

Tor Leander

Ålder: 18 år Mölndals Allmänna SS 75 poäng
42
aueri_04@edu.sollentuna.se

August Eriksson

Ålder: 12 år Turebergs Simklubb 70 poäng
43
martin.persson@bredband.net

Felix W Persson

Ålder: 13 år Simklubben S02 70 poäng
44
seanis1997@gmail.com

Sean Johansson

Ålder: 20 år Simklubben Ena 70 poäng
45
simon.skold@hotmail.se

Simon Sköld

Ålder: 26 år Grums SS 70 poäng
46
tomblom2006@gmail.com

Tom Blom

Ålder: 10 år Grums SS 70 poäng
47
marcnor@kth.se

Marcus Nordin

Ålder: 24 år Södertälje Simsällskap 65 poäng
48
mattias@grynning.se

Mattias Grynning

Ålder: 18 år Linköpings allmänna simsällskap 65 poäng
49
alethays11@hotmail.com

Johan Javier Garcia

Ålder: 14 år Södertörns SS 65 poäng
50
viktor@ekudden.se

Viktor Sjöström

Ålder: 15 år Mölndals Allmänna SS 65 poäng
51
tobias.simning@gmail.com

Tobias Åberg

Ålder: 17 år Mölndals Allmänna SS 65 poäng
52
tom_andersson98@hotmail.se

Tom Andersson

Ålder: 18 år Linköpings allmänna simsällskap 65 poäng
53
erik.sv.wallin@gmail.com

Erik Wallin

Ålder: 13 år Linköpings allmänna simsällskap 60 poäng
54
anton.kilander@gmail.com

Anton Kilander

Ålder: 18 år Linköpings allmänna simsällskap 60 poäng
55
wahlenemil@gmail.com

Emil Whålen

Ålder: 12 år Grums SS 60 poäng
56
hamny970@student.liu.se

Hampus Ny

Ålder: 26 år Södertälje Simsällskap 55 poäng
57
sebbemianilsson@gmail.com

Sebastian Nilsson

Ålder: 15 år Linköpings allmänna simsällskap 55 poäng
58
elias2468@hotmail.se

Elias Nordgren

Ålder: 16 år Sala SS 55 poäng
59
lisa@hegmegi.se

Oscar Hegmegi

Ålder: 16 år Jönköpings SS 55 poäng
60
thomas.tornstrom@gmail.com

Thomas Törnström

Ålder: 24 år Linköpings allmänna simsällskap 55 poäng
61
cefilip@hotmail.com

filip christiansson

Ålder: 17 år Ystads SS 55 poäng
62
jennyrandowo@hotmail.com

Milo Norberg Randowo

Ålder: 10 år Ystads SS 55 poäng
63
erik.stensson@hotmail.com

Erik Stensson

Ålder: 14 år Värnamos SS 45 poäng
64
snabb48@gmail.com

Phelps Kiasat

Ålder: 16 år Linköpings allmänna simsällskap 45 poäng
65
larspb@telia.com

Edvin Jonsson

Ålder: 12 år Södertörns SS 45 poäng
66
daniel@sodertornsim.se

Gustav Jonsson

Ålder: 14 år Södertörns SS 45 poäng
67
anders.berlin@me.com

Anders Berlin

Ålder: 58 år Simklubben Neptun 45 poäng
68
simmarlp@gmail.com

Alexander Lienau-Pet...

Ålder: 23 år Ystads SS 45 poäng
69
emil.jespersen@skola.ystad.se

Emil Jespersen

Ålder: 15 år Ystads SS 45 poäng
70
ida.frossberg@yahoo.se

Ida Frössberg

Ålder: 17 år Linköpings allmänna simsällskap 45 poäng
71
albin.staaf@tele2.se

Albin Staaf

Ålder: 16 år Linköpings allmänna simsällskap 45 poäng
72
hueri_99@edu.sollentuna.se

Hugo Eriksson

Ålder: 17 år Turebergs Simklubb 45 poäng
73
nicola.lundqvist@gmail.com

Nicola Lundqvist

Ålder: 14 år Linköpings allmänna simsällskap 45 poäng
74
anton.kj.strand@gmail.com

Anton Strand

Ålder: 13 år Växjö Simsällskap 40 poäng
75
john@gmail.com

John Smith Test

Ålder: 25 år Borlänge simsällskap 40 poäng
76
angel_genezzi_roy@hotmail.com

Angel Genezzi Common

Ålder: 22 år Borlänge simsällskap 40 poäng
77
willhelm.l@live.se

Willhelm Lindqvist

Ålder: 17 år Linköpings allmänna simsällskap 35 poäng
78
rarb.clan@gmail.com

Albert Oscarsson

Ålder: 16 år Linköpings allmänna simsällskap 35 poäng
79
jss@jonkopingss.se

Anton Hegmegi

Ålder: 12 år Jönköpings SS 35 poäng
80
muffinmarcus55@gmail.com

Marcus Tägtström

Ålder: 15 år Borlänge simsällskap 30 poäng
81
rene.huanco.choque@gmail.com

Rene Huanco

Ålder: 22 år Borlänge simsällskap 30 poäng
82
anton.kilander@live.se

Anton Kilander

Ålder: 18 år Linköpings allmänna simsällskap 25 poäng
83
info@startpallen.se

Lasse Ekdahl

Ålder: 63 år Västerås Simsällskap 25 poäng
84
hugo.taflin@hotmail.com

Hugo Taflin

Ålder: 12 år Simklubben Neptun 25 poäng
85
lucas.humling@gmail.com

Lucas Humling

Ålder: 11 år Sandvikens Sim o HK 20 poäng
86
emilsim@msn.com

Emil Nilsson

Ålder: 34 år Södertörns SS 15 poäng
87
hikmatrahman011228@gmail.com

Hikmat Abdul-Rahman

Ålder: 15 år Billingens Simklubb 10 poäng
88
amela_h74@hotmail.com

Alan Jovic

Ålder: 12 år Helsingborgs Sim 10 poäng
89
axel.schiller2005@gmail.com

Axel Schiller

Ålder: 12 år Billingens Simklubb 0 poäng
90
oliver.ejdeback@gmail.com

Oliver Ejdebäck

Ålder: 12 år Billingens Simklubb 0 poäng
91
ivanli@kth.se

Ivan L

Ålder: 0 år Svenska Simförbundet 0 poäng
92
andreas.engstrom@hotmail.se

Andreas Engström

Ålder: 34 år Simklubben Ena 0 poäng
93
bjorn.seeliger@hotmail.com

Björn Seeliger

Ålder: 17 år Södertälje Simsällskap 0 poäng
94
rasmus97.rantanen@gmail.com

Rasmus Rantanen

Ålder: 19 år Södertälje Simsällskap 0 poäng
95
pyssling96@live.se

Daniel Soume

Ålder: 20 år Södertälje Simsällskap 0 poäng
96
mattias.freiholtz@hotmail.se

Mattias Freiholtz

Ålder: 21 år Spårvägens simförening 0 poäng
97
erik.sv.wallin@icloud.com

Erik Wallin

Ålder: 13 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
98
fredricvernqvist@gmail.com

fredric vernqvist

Ålder: 18 år Södertälje Simsällskap 0 poäng
99
kulancarlsson@hotmail.com

Mattias Carlsson

Ålder: 27 år Uddevalla Sim 0 poäng
100
hueri_s@edu.sollentuna.se

Hugo Eriksson

Ålder: 17 år Turebergs Simklubb 0 poäng
101
tobiaslindbom@gmail.com

Tobias Lindblm

Ålder: 37 år Malmö KK 0 poäng
102
simonsjodin@gmail.com

Simon Sjödin

Ålder: 30 år Simklubben Neptun 0 poäng
103
holmberg.sebastian@gmail.com

Sebastian Holmberg

Ålder: 25 år Simklubben Neptun 0 poäng
104
gustav.ekesten@telia.com

Gustav Ekesten

Ålder: 19 år Simklubben Ena 0 poäng
105
kenneth.humling@gmail.com

Kenneth Humling

Ålder: 45 år Sandvikens Sim o HK 0 poäng
106
simoltner@gmail.com

Ronny Oltner

Ålder: 60 år Södertälje Simsällskap 0 poäng
107
lilleman_victor@hotmail.com

Victor Johansson

Ålder: 18 år Jönköpings SS 0 poäng
108
seglarstefan@hotmail.com

Stefan Nilsson

Ålder: 48 år Söderhamns SS 0 poäng
109
jt.g@hotmail.com

Janne Goltermann

Ålder: 28 år Sala SS 0 poäng
110
marina.nystrand@comhem.se

Edwin Nystrand

Ålder: 14 år Sala SS 0 poäng
111
elias.cross@live.se

Elias Simonsson

Ålder: 16 år Strömstads SF 0 poäng
112
sixten99@hotmail.se

Sixten Almén

Ålder: 17 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
113
helena.uhlback@fornby.se

Helena Uhlbäck

Ålder: 52 år Borlänge simsällskap 0 poäng
114
sebastian.pson@gmail.com

Sebastian Pettersson

Ålder: 22 år Kungälvs SS 0 poäng
115
daniel.ojergren@gmail.com

Daniel Öjergren

Ålder: 36 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
116
michell.hagglund@polisensimning.se

Michell Hägglund

Ålder: 30 år Stockholmspolisens IF 0 poäng
117
nicklas.sandman@gmail.com

Nicklas Sandman

Ålder: 42 år Ösmo SS 0 poäng
118
jocke_019@hotmail.com

Joacim Wiking

Ålder: 29 år Örebro Simallians 0 poäng
119
marlene.almqvist@abbvie.com

Malte Almqvist

Ålder: 13 år Varbergs Sim 0 poäng
120
larsson.tilde@hotmail.com

Tilde Larsson

Ålder: 15 år Ystads SS 0 poäng
121
fagge55@hotmail.com

Markus Fagervall

Ålder: 34 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
122
christian.bjorkgren@gmail.com

Christian Björkgren

Ålder: 17 år Upsala Simsällskap 0 poäng
123
oskarskarin99@hotmail.com

Oskar Skarin

Ålder: 17 år Simklubben Triton 0 poäng
124
konrad.ekstrom@gmail.com

Konrad Ekström

Ålder: 18 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
125
erika.ronnback98@gmail.com

Erika Rönnbäck

Ålder: 19 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
126
blocken95@gmail.com

Niklas Block

Ålder: 22 år Simklubben Ägir 0 poäng
127
sixalm190edu@linkoping.se

Sixten Almén

Ålder: 17 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
128
tim_a-l@hotmail.com

Tim Andersson lind

Ålder: 28 år IFK Lindingö SK 0 poäng
129
lucas_00@live.se

Lucas Lindblom

Ålder: 16 år Landskrona SS 0 poäng
130
petterssonrobin07@gamil.com

Robin Pettersson

Ålder: 16 år Värnamos SS 0 poäng
131
robban49611@gmail.com

Robin Pettersson

Ålder: 16 år Värnamos SS 0 poäng
132
jakob.kallquist@gmail.com

Jakob Källquist

Ålder: 16 år Gävle SS 0 poäng
133
jakob.kallquist@hotmail.com

Jakob K

Ålder: 16 år Gävle SS 0 poäng
134
beneman@hotmail.se

Benjamin Lindberg

Ålder: 21 år Skellefteå SK 0 poäng
135
andreasmillberg@yahoo.se

Andreas Millberg

Ålder: 23 år Kristinehamns SS 0 poäng
136
charlotta.sandstrom@telia.com

Gustaf Sandström

Ålder: 13 år Hudiksvalls SS 0 poäng
137
katarzynalaszewska@wp.pl

Laszewski Michal

Ålder: 14 år Örebro Simallians 0 poäng
138
per.norstroem@live.com

Per Norstroem

Ålder: 51 år Södertälje Simsällskap 0 poäng
139
jingmark@hotmail.com

Jennifer Jingmark

Ålder: 14 år Anderstorp SS 0 poäng
140
prussiluskan_2@hotmail.com

Alexander Nyström

Ålder: 26 år Simklubben Neptun 0 poäng
141
erik_perik_99@hotmail.com

Erik Forsström

Ålder: 17 år Harnäs Skutskärs SS 0 poäng
142
sandstrom.gurra@telia.com

Gustaf Sandström

Ålder: 13 år Hudiksvalls SS 0 poäng
143
fmpapso@gmail.com

Frank Papsø

Ålder: 45 år Nordmaling SS 0 poäng
144
callebidebo@hotmail.com

Carl Bidebo

Ålder: 17 år Eskilstuna Simklubb 0 poäng
145
elias000606@gmail.com

Elias Paulson

Ålder: 16 år Eskilstuna Simklubb 0 poäng
146
artush@live.se

Artush Shahverdyan

Ålder: 16 år Eskilstuna Simklubb 0 poäng
147
daniel.ruijs@gmail.com

Daniel Ruijs

Ålder: 13 år Borlänge simsällskap 0 poäng
148
torbjorn.svensk@bollnassim.com

Torbjörn Svensk

Ålder: 52 år Bollnäs SS 0 poäng
149
juliusson.dorch@live.com

Julius Dorch Juliuss...

Ålder: 10 år Södertörns SS 0 poäng
150
soliankor@gmail.com

Ruben Staaf

Ålder: 14 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
151
bergwallj@gmail.com

Johan Bergwall

Ålder: 18 år Växjö Simsällskap 0 poäng
152
lukas_02grebo@hotmail.com

Måns Andersson

Ålder: 16 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
153
madleycrue@hotmail.com

Madelene Andersson

Ålder: 25 år Växjö Simsällskap 0 poäng
154
oskar@vaxjosimsallskap.com

Oskar Davidsson

Ålder: 24 år Växjö Simsällskap 0 poäng
155
sannapingu@gmail.com

Sanna Bodsjö

Ålder: 13 år Växjö Simsällskap 0 poäng
156
lovinge98@hotmail.com

Hampus Lovinge

Ålder: 19 år Norrköpings KK 0 poäng
157
szilard0819@hotmail.com

Szilard Pilcz

Ålder: 24 år Ljungby Simsällskap 0 poäng
158
lcdkzvqwgn_1416263227@tfbnw.net

Walter White

Ålder: 7 år Linköpings allmänna simsällskap 0 poäng
159
00simbra@edu.upplandsvasby.se

simon brandt

Ålder: 16 år Väsby Simsällskap 0 poäng
160
erichansson.united@gmail.com

Eric Hansson

Ålder: 14 år Väsby Simsällskap 0 poäng
161
karl.frylmark@gmail.com

Karl Frylmark

Ålder: 17 år Väsby Simsällskap 0 poäng
162
ebbaaaa22@hotmail.con

Ebba Andersson

Ålder: 16 år Väsby Simsällskap 0 poäng
163
info@ostermans.se

Carl Roos

Ålder: 13 år Eskilstuna Simklubb 0 poäng
164
b.broqvist@telia.com

Björn Broqvist

Ålder: 53 år Kristinehamns SS 0 poäng
165
cassandraeliasson@yahoo.se

Cassandra Eliasson

Ålder: 26 år Kristinehamns SS 0 poäng
166
awendborg@hotmail.com

Lucas Wendborg

Ålder: 12 år Nyköpings SS 0 poäng
167
djsj@djdk.se

Josh Jish

Ålder: 11 år Bålsta Sim 0 poäng
168
mattias.wendborg@hotmail.com

Mattias Wendborg

Ålder: 0 år Nyköpings SS 0 poäng
169
mattis.nilsson@hotmail.com

Mattias Wendborg

Ålder: 42 år Nyköpings SS 0 poäng
170
olap@uvtcmail.se

Per Ola Pettersson

Ålder: 69 år Katrineholms SS 0 poäng
171
andersmalmberg280@gmail.com

Anders malmberg

Ålder: 15 år Katrineholms SS 0 poäng
172
anders.malmberg280@gmail.com

Anders malmberg

Ålder: 15 år Katrineholms SS 0 poäng
173
emil@hjalmarssons.nu

Emil Hjalmarsson

Ålder: 10 år Simklubben Ran 0 poäng
174
stefan.behring@yahoo.com

Stefan Behring

Ålder: 43 år SS04 0 poäng
175
tor.wildenstam@stockholmshamnar.se

Tor Wildenstam

Ålder: 42 år Täby Sim 0 poäng
176
svanberg_per@hotmail.com

Per Svanberg

Ålder: 46 år SS04 0 poäng
177
simlindgren@gmail.com

Tomas Lindgren

Ålder: 56 år Södertälje Simsällskap 0 poäng
178
jimmie@cato.nu

Jimmie Cato

Ålder: 42 år Trollhättans SS 0 poäng
179
info@binagarden.se

andreas Laine

Ålder: 40 år Luleå Simsällskap 0 poäng
180
steffo.bergstrom@gmail.com

Stefan Bmar Bergstr...

Ålder: 44 år Åkersberga SS 0 poäng
181
max.ifvarsson@icloud.com

Max Ifvarsson

Ålder: 12 år Åkersberga SS 0 poäng
182
karlglassel@gmail.com

Karl Glassel

Ålder: 13 år Åkersberga SS 0 poäng
183
melvin.eriksson06@gmail.com

Melvin Bosson

Ålder: 10 år Åkersberga SS 0 poäng
184
adam.soderqvist@gmail.com

Adam Söderqvist

Ålder: 16 år Åkersberga SS 0 poäng
185
orjan.ostervall@spray.se

Örjan Östervall

Ålder: 46 år Åkersberga SS 0 poäng
186
orjan.ostervall@gmail.com

Örjan Östervall

Ålder: 46 år Åkersberga SS 0 poäng
187
towaliehedelin@gmail.com

Towalie Hedelin

Ålder: 15 år Åkersberga SS 0 poäng
188
varfolomej-petrov@yandex.tr

Arne Highbati

Ålder: 17 år Motala Triathlon Club 0 poäng
189
oscar.gullberg99@gmail.com

Oscar Gullberg

Ålder: 17 år Åkersberga SS 0 poäng
190
alicebocke@hotmail.com

Leon Bocké

Ålder: 10 år Åkersberga SS 0 poäng
191
elisa@ownit.nu

Oscar Blaus

Ålder: 12 år Åkersberga SS 0 poäng
192
joakim.ahlinder@enhancer.se

Simon Ericsson

Ålder: 10 år Åkersberga SS 0 poäng
193
maria.sverke@svenskakyrkan.se

Hameed Safdari

Ålder: 16 år Åkersberga SS 0 poäng
194
kling.vide@gmail.com

Vide Kling

Ålder: 10 år Åkersberga SS 0 poäng
195
kling.elias@gmail.com

Elias Kling

Ålder: 14 år Åkersberga SS 0 poäng
196
signe.kling@gmail.com

Signe Kling

Ålder: 12 år Åkersberga SS 0 poäng
197
kling.niclas@gmail.com

Niclas Kling

Ålder: 44 år Åkersberga SS 0 poäng
198
thomas.os001@gmail.com

Thomas Östervall

Ålder: 17 år Åkersberga SS 0 poäng
199
sebastian@hosokawa.se

Sebastian Hosokawa

Ålder: 14 år Åkersberga SS 0 poäng
200
zoolfaqar@gmail.com

Zoolfaqar Ali Nayab

Ålder: 15 år Åsundens SS 0 poäng
201
kattenstorm@gmail.com

Emil Tikkanen

Ålder: 15 år Åkersberga SS 0 poäng
202
fam.deoliveira@hotmail.se

Dennis De Oliveira

Ålder: 14 år Åkersberga SS 0 poäng
203
oliver@atop.nu

Oliver Beiming

Ålder: 16 år Åkersberga SS 0 poäng
204
ijederstrom@gmail.com

Isak Jederström

Ålder: 17 år Borlänge simsällskap 0 poäng
205
kanhamnpentti@hotmail.com

Pentti Kanhamn

Ålder: 11 år Åkersberga SS 0 poäng
206
nonne04@gmail.com

Johannes Jansson

Ålder: 12 år Åkersberga SS 0 poäng
207
bjorn.gullberg@gmail.com

Björn Gullberg

Ålder: 50 år Åkersberga SS 0 poäng
208
timmy@westmoreland.se

Timmy Westmoreland

Ålder: 15 år Åkersberga SS 0 poäng
209
crille.crillesson@gmail.com

William Jansson

Ålder: 16 år Åkersberga SS 0 poäng
210
olssoncarin@hotmail.com

Alexandra Kanhamn

Ålder: 11 år Åkersberga SS 0 poäng